Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsStrangest Thing
by Lee kun

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsAnna Alexy
Vunira

Rookgaard tędy
Loki Nightshade
died 124×, -54 lvls
Zwycięzcą jest
Widda Wisky
died 144×, -225 lvls

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP24113282424
AlumbraPVP264421122112065
AnticaPVP1061424320027226624
ArderaPvP-enforced229425024545
AsteraNon-PvP408412129829413
AxeraPVP20882011401373
BastiaPvP-enforced32848372024231
BatabraPVP21532892621821053
BelobraNon-PvP429306147746962
BombraPVP2166798431130371
BonaNon-PvP56077614714511
CadebraPvP-enforced3081113355541
CalmeraNon-PvP7416902682671
CastelaPVP19267038362
CelebraNon-PvP546153732532221
CelestaNon-PvP5953937474
CollabraNon-PvP92161628727971
DamoraNon-PvP54792292911
DescubraNon-PvP4227273743659
DibraPVP15866242112065
EpocaPVP316868372121
EsmeraNon-PvP4214286842
FamosaNon-PvP--323212
FeraPvP-enforced3487141054531
FerobraPVP294116904745044721
FirmeraPVP209800206262
GentebraNon-PvP536195944042974
GladeraNon-PvP539101323723711
HarmoniaNon-PvP41451541051032
HaveraPVP20139267928928612
HonbraPVP15221441727827251
IlluseraPVP226134174731
ImpulsaPVP231306191616
InabraPVP2839035164254214
IssobraNon-PvP404661921911
KalibraNon-PvP45015273913892
KarderaPVP178948253521
KarnaNon-PvP5027551501
LibertabraPvP-enforced30535671211511221
LoberaPVP3171461513841941621
LumineraNon-PvP5596862052041
LutabraPVP2212640202122111
MarberaNon-PvP4761121841831
MarciaPVP2503321111
MeneraNon-PvP48865225124911
MonzaNon-PvP350272999522
MudabraPVP291850482811
MykeraPVP25143064747
NadoraNon-PvP3101457561
NeferaNon-PvP15565313434434121
NossobraPVP320978912812611
OcebraPVP302170721291254
OlimaNon-PvP77041275714
OmbraPVP203137152292254
OpteraNon-PvP481127676
OusabraPVP196202721281271
PaceraNon-PvP592614624724421
PeloriaPVP274472617211911531
PremiaPVP348141476767
QuelibraPVP291152992242141722
QuinteraPVP219117834189189
RefugiaNon-PvP828160858311
ReinobraNon-PvP331752642586
SeaneraPVP164860201701691
SecuraNon-PvP5723120819418941
SerdebraPVP30513802165365333
SolideraPVP28312159772882871
SunaPVP191605336262
SyrenaPVP19470453131
TaleraPVP24088975637436752
TembraNon-PvP389109141141
ThyriaPVP16524151171221211
TronaPVP126110317152
UtobraPVP170658416816251
VenebraNon-PvP65212727827341
VersaPvP-enforced187128155
VisabraPvP-enforced20918991730291
VuniraPVP312913013215614754
WinteraPVP22462537238237732
WizeraPVP24619428686
XandebraPVP17398192532512
YonabraNon-PvP86231425224921
ZenobraPVP19159422342322
ZunaPvP-enforced165171841010
ZuneraPvP-enforced25624376131111
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.