Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsFalconer
by Dhany

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekZaraksonAvatarsDesmather
Quelibra

Rookgaard tędy
Combo Onn Three
died 4×, -5 lvls
Zwycięzcą jest
Dede Tankmode
died 76×, -117 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AnticaPVP1092293418958357652
AssombraPvP-enforced1344562588862
AsteraNon-PvP1606510426226011
BellumaPVP1057101686521
BelobraNon-PvP205254247246723
BonaNon-PvP141227931030622
CalmeraNon-PvP163139123623222
CarneraPVP12949842868132
CelebraNon-PvP172552433131975
CelestaNon-PvP2617952882808
ConcordaNon-PvP--511511041
CoseraNon-PvP2074877752
DamoraNon-PvP2197113773698
DescubraNon-PvP21342236035244
DibraPVP943184528528023
DunaPVP15034273333
EmeraPVP113112072177177
EpocaPVP1801449359696
EstelaPVP15410874763133112
FalunaPVP77893874713
FerobraPVP10382922942342111
FirmeraPVP882144921243243
FuneraPvP-enforced14919465680791
FuriaPvP-enforced93227353737
GarneraPVP140176773131931711
GentebraNon-PvP184455952151182
GladeraNon-PvP1672712435735223
HarmoniaNon-PvP106916527326922
HeleraPvP-enforced144651361071061
HonbraPVP9476131345844972
ImperaPVP8163014925525311
InabraPVP151149712043342922
JavibraPVP10214090336135731
JoneraPVP11615524838012
KalibraNon-PvP223412841840693
KenoraPVP197542232165165
LoberaPVP921716314343343021
LumineraNon-PvP117307524524113
LutabraPVP13196552037537041
MacabraPvP-enforced103265541714013811
MeneraNon-PvP306217223523131
MitigeraNon-PvP12321575322
MonzaNon-PvP156187233232642
NeferaNon-PvP1194113131730953
NocteraPVP962293813313111
NossobraPVP841281672001991
OleraNon-PvP2547171683
OmbraPVP13514671228627961
PacembraNon-PvP1585424723944
PaceraNon-PvP2502314624924216
PeloriaPVP1431315217342041712
PremiaPVP204121245132132
PyraPVP103130364040
QuelibraPVP134474252660159281
QuinteraPVP134261053028828152
RefugiaNon-PvP185215422321751
RelaniaNon-PvP1151331221202
RelembraPVP14849731128227453
SecuraNon-PvP21228207518518
SerdebraPVP12382861141941252
SerenebraNon-PvP9056228218361
SolideraPVP100197907629028811
TaleraPVP124331445354854134
TorperaPVP149646021041022
TorturaPvP-enforced212723814403811
UnicaPVP1291333551771761
VenebraNon-PvP19525624423842
VitaPVP9590017114114
VuniraPVP1151404413641240543
WinteraPVP12518637683793718
XandebraPVP10885973505491104
XylonaPVP32603136635592
YonabraNon-PvP277133120108102
YsoleraPVP24764424823711
ZenobraPVP331156531510174
ZunaPvP-enforced16023718023221
ZuneraPvP-enforced85263878343211
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.