Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsPhantastic!
by Voxarr

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsDeevice
Harmonia

Rookgaard tędy
Easter on Antica
died 7×, -4 lvls
Zwycięzcą jest
Ka Ca Ca
died 35×, -30 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP141228870682
AlumbraPVP1491423212812242
AnticaPVP14915422184762748131
ArderaPvP-enforced186811124949
AsteraNon-PvP595311825625114
BelobraNon-PvP63910582972943
BonaNon-PvP6476754154141
CadebraPvP-enforced230267265959
CalmeraNon-PvP5261921891881
CarneraPVP29121742424
CelebraNon-PvP7536362222211
CelestaNon-PvP50210902822811
ConcordaNon-PvP3181711110821
DamoraNon-PvP40831832632141
DescubraNon-PvP37952720620312
DibraPVP164100841421402
EmeraPVP148156133939
EpocaPVP239520369191
EstelaPVP13920087726826512
FamosaNon-PvP4302385841
FeraPvP-enforced401862154848
FerobraPVP1412333332822802
FervoraPVP139120134545
FirmeraPVP239841176969
GarneraPVP238187029137137
GentebraNon-PvP473125329428941
GladeraNon-PvP461612924624222
HarmoniaNon-PvP46919155361361
HonbraPVP1571733142162151
IlluseraPVP912516107107
ImperaPVP2304834491421411
InabraPVP2173136172012001
JavibraPVP1643553588871
JuvaPVP12386926170170
KalibraNon-PvP42413282612583
KarnaNon-PvP4973724023721
KenoraPVP19251633140140
LibertabraPvP-enforced2796277161311301
LoberaPVP2341263914027927513
LumineraNon-PvP4383861631621
LutabraPVP205254918167167
MarciaPVP1471171504811
MeneraNon-PvP3189671851841
MerceraNon-PvP52139959311
MitigeraNon-PvP72513585611
MonzaNon-PvP9483703973952
MudabraPVP122309679292
NeferaNon-PvP51741323063033
NexaPvP-enforced2953109222121
NossobraPVP148809110117117
OcebraPVP89185451781771
OmbraPVP136154432001982
OpteraNon-PvP2741481801
PacembraNon-PvP5562813012721
PaceraNon-PvP374814522322111
PeloriaPVP174292117036636123
PremiaPVP412654451501491
QuelibraPVP225631623255255
QuinteraPVP2381209233180180
RagnaPvP-enforced97119531111
RefugiaNon-PvP49912562872834
ReinobraNon-PvP45611212612321
RelaniaNon-PvP--51141122
RelembraPVP2361090201171152
SecuraNon-PvP5573020370469554
SerdebraPVP165230511226226
SerenebraNon-PvP--101291281
SolideraPVP24214072782102091
TaleraPVP15051745728828413
TembraNon-PvP654148282
TronaPVP77163311451432
UnicaPVP1963682641392
UniseraPVP1161639171121102
UtobraPVP164676391901
VenebraNon-PvP426138174174
VersaPvP-enforced22057621717
VisabraPvP-enforced1905224203434
VuniraPVP196304113337136515
WinteraPVP211109547026325913
WizeraPVP22921452767411
XandebraPVP159931101121093
XylonaPVP189107272711
YonabraNon-PvP74615151771752
YsoleraPVP273257355050
ZenobraPVP173600515014451
ZunaPvP-enforced1441258216151
ZuneraPvP-enforced1892057514131
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.