Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsFearless
by Hunter of Dragoes

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsCar desobrenome los
Assombra

Rookgaard tędy
Skelettin Sabe Pelegar
died 3×, -3 lvls
Zwycięzcą jest
Farajan
died 269×, -247 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP159136981451423
AnticaPVP11718667191617601115
AssombraPvP-enforced2645198865632
AsteraNon-PvP3801711529028424
BellumaPVP203468242411
BelobraNon-PvP360295742341814
BonaNon-PvP38724754194163
CalmeraNon-PvP281169421221011
CarneraPVP108912036767
CelebraNon-PvP345163132331832
CelestaNon-PvP478109127827152
ConcordaNon-PvP3706614313832
CoseraNon-PvP1403576742
DamoraNon-PvP48581639639141
DescubraNon-PvP2051229361349831
DibraPVP1661325822312301
DunaPVP30413672929
EmeraPVP151199223030
EpocaPVP26874635706712
EstelaPVP11241417630930414
FalunaPVP1075978757212
FerobraPVP14663613033733331
FirmeraPVP1872898241041031
FuneraPvP-enforced220684946565
FuriaPvP-enforced2632074621201
GarneraPVP145355428177177
GentebraNon-PvP244475649948955
GladeraNon-PvP368201342982953
HarmoniaNon-PvP2562616132331553
HeleraPvP-enforced1952061946451
HonbraPVP187184701441640646
ImperaPVP15173954620720511
InabraPVP19346431840139623
JavibraPVP241272951251241
JoneraPVP145848564631
KalibraNon-PvP379132840639961
KarnaNon-PvP741862461752
KenoraPVP170108132157157
LibertabraPvP-enforced11736884640640321
LoberaPVP119757714230830215
LumineraNon-PvP3091079160160
LutabraPVP14811686242922911
MacabraPvP-enforced87784931882802
MeneraNon-PvP15030682232221
MitigeraNon-PvP15414686611
MonzaNon-PvP308207040339922
MudabraPVP851612452942931
NeferaNon-PvP3222412429829512
NocteraPVP1663608101151141
NossobraPVP243245081571552
OleraNon-PvP--298962
OmbraPVP16219070238938522
OpteraNon-PvP30321131121
PacembraNon-PvP4355423522861
PaceraNon-PvP377111452562542
PeloriaPVP2552509416941140812
PremiaPVP304436431681671
PyraPVP32420152121
QuelibraPVP176215653341741331
QuinteraPVP13722893320520311
RagnaPvP-enforced212880225241
RefugiaNon-PvP292135525925711
ReinobraNon-PvP6141043743241
RelaniaNon-PvP284851791763
RelembraPVP18835291819419211
SecuraNon-PvP3464119559358751
SerdebraPVP16358691036135623
SerenebraNon-PvP3067926125533
SolideraPVP185313027520520041
TaleraPVP13413792563103073
TorperaPVP1976232367652
TorturaPvP-enforced2242225174646
UnicaPVP309459541401
UtobraPVP1171955622622231
VenebraNon-PvP39525525124722
VitaPVP11658018888521
VuniraPVP134664213441040721
WinteraPVP16410645682462442
WizeraPVP134264031009613
XandebraPVP1691478273303273
XylonaPVP192409169663
YonabraNon-PvP4881492812765
YsoleraPVP1655566450491
ZenobraPVP1661345219018631
ZunaPvP-enforced35115688217161
ZuneraPvP-enforced2079807627261
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.