Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsTraditionalist
by Edgar De'Furious

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsSombra Lagnamente
Serdebra

Rookgaard tędy
Psyco Toxico
died 3×, -2 lvls
Zwycięzcą jest
Empty Baggie
died 383×, -44 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP10517881717
AlumbraPVP232480321251232
AnticaPVP1961591218812311733
ArderaPvP-enforced1987624263621
AsteraNon-PvP5161011923522933
BastiaPvP-enforced23115392313121
BatabraPVP128204082618818611
BelobraNon-PvP499165830129731
BonaNon-PvP544347652502
CadebraPvP-enforced226296034949
CalmeraNon-PvP11694901911901
CelebraNon-PvP8504411741722
CelestaNon-PvP--9233321
CollabraNon-PvP58071820920513
DamoraNon-PvP58942034331
DescubraNon-PvP54311281791772
DibraPVP18494141141113
EpocaPVP2032593577
EsmeraNon-PvP--31551532
FamosaNon-PvP--31010
FeraPvP-enforced2764561417161
FerobraPVP23329574373143113
FirmeraPVP2411838188484
GentebraNon-PvP578216025124434
GladeraNon-PvP40081322752741
HarmoniaNon-PvP7651115358571
HaveraPVP18554187631030613
HonbraPVP17931061321821251
IlluseraPVP184187190882
ImpulsaPVP1982671999
InabraPVP23811783163453432
IssobraNon-PvP27218256256
KalibraNon-PvP501113724624321
KarnaNon-PvP3991251212
LibertabraPvP-enforced30532451394931
LoberaPVP2231039313629629411
LumineraNon-PvP371238515515131
LutabraPVP201386021214214
MarberaNon-PvP75931315414833
MarciaPVP235347117161
MeneraNon-PvP488565316316111
MonzaNon-PvP87077147461
MudabraPVP2511197756551
MykeraPVP27099277575
NadoraNon-PvP--234322
NeferaNon-PvP4169413423322841
NossobraPVP342816111021011
OcebraPVP192347941029921
OlimaNon-PvP102821231292
OmbraPVP2706589415815341
OpteraNon-PvP29313494432
PaceraNon-PvP323101461941931
PeloriaPVP150214816461601
PremiaPVP308504453030
QuelibraPVP1812993231661651
QuinteraPVP19215283322621952
RefugiaNon-PvP6972604545
ReinobraNon-PvP4501913913621
SeaneraPVP230110122023222741
SecuraNon-PvP584282065151
SerdebraPVP26014662122732721
SolideraPVP27012888783313301
SunaPVP157696282525
TaleraPVP262130255234233723
TembraNon-PvP4483997952
ThyriaPVP294554811173721
TronaPVP176154144
UtobraPVP181490590873
VenebraNon-PvP52988213213
VersaPvP-enforced135545122
VisabraPvP-enforced2291493192323
VuniraPVP29552661256565
WinteraPVP1967858703203146
WizeraPVP13321826565
XandebraPVP169930131101082
YonabraNon-PvP7331419129129
ZenobraPVP3123520414914531
ZunaPvP-enforced2252788033
ZuneraPvP-enforced21828275981
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.