Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsStrangest Thing
by Lee kun

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsJacare Poio
Batabra

Rookgaard tędy
Lucyfiks
died 4×, -3 lvls
Zwycięzcą jest
Incrivel Rano
died 296×, -308 lvls

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP257308846451
AlumbraPVP2653874210610411
AnticaPVP1341577819962461644
ArderaPvP-enforced2264344348471
AsteraNon-PvP57216121240240
AxeraPVP204879111711331
BastiaPvP-enforced3591134205555
BatabraPVP12119504271731712
BelobraNon-PvP64011613583535
BombraPVP209417342112083
BonaNon-PvP58777536836332
CadebraPvP-enforced229101834343
CalmeraNon-PvP31328891941922
CastelaPVP2254526464
CelebraNon-PvP40553622121731
CelestaNon-PvP25439524123641
CollabraNon-PvP5334172142122
DamoraNon-PvP56015233043031
DescubraNon-PvP71652727126821
DibraPVP15676541741722
EpocaPVP273319374848
EsmeraNon-PvP--263621
FamosaNon-PvP--3535111
FeraPvP-enforced32319821036351
FerobraPVP309134444633332841
FirmeraPVP2025082060582
GentebraNon-PvP587156032932072
GladeraNon-PvP2782113129429112
HarmoniaNon-PvP834115525324733
HaveraPVP2164122792352305
HonbraPVP1381998152392381
IlluseraPVP25142014949
ImpulsaPVP3022621950491
InabraPVP313113411630129821
IssobraNon-PvP3985614614321
KalibraNon-PvP64672827427121
KarderaPVP263424232311
KarnaNon-PvP559951371352
LibertabraPvP-enforced35815671075741
LoberaPVP3061381213831430455
LumineraNon-PvP2169871171161
LutabraPVP17434371714214011
MarberaNon-PvP52611216816611
MarciaPVP25888231301
MeneraNon-PvP8128511631612
MonzaNon-PvP5926722582571
MudabraPVP196434541281262
MykeraPVP25135964444
NadoraNon-PvP--41181162
NeferaNon-PvP4351313425925621
NossobraPVP2291274989881
OcebraPVP2971183283812
OlimaNon-PvP4233121941931
OmbraPVP130162751911901
OpteraNon-PvP50942666321
OusabraPVP240161838888
PaceraNon-PvP43881511911892
PeloriaPVP272528117225825242
PremiaPVP23320748129129
QuelibraPVP29711418213153132
QuinteraPVP169877341201191
RefugiaNon-PvP--6020119542
ReinobraNon-PvP4555519619321
SeaneraPVP2252985201411401
SecuraNon-PvP4902920951450941
SerdebraPVP30114467143273252
SolideraPVP280127567721921711
SunaPVP134858331601591
SyrenaPVP228298533321
TaleraPVP1915923572162142
TembraNon-PvP--91321311
ThyriaPVP184403911529829512
TronaPVP1485733131
UtobraPVP1877685143143
VenebraNon-PvP44221924623781
VersaPvP-enforced21114211010
VisabraPvP-enforced1969718191031021
VuniraPVP27296021323783753
WinteraPVP2478821722622602
WizeraPVP3183499282811
XandebraPVP1641155917216651
YonabraNon-PvP7266152092081
ZenobraPVP17655111861851
ZunaPvP-enforced450125831414
ZuneraPvP-enforced52311507618171
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.