Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsSoul Mender
by Teus

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedShalkahKharsekAvatarsLeao leao
Inabra

Rookgaard tędy
Magma Bowser
died 23×, -7 lvls
Zwycięzcą jest
Kaws Falabela
died 452×, -126 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychOnlineMainDawnportRookDestiny
AmbraPVP17613695050
AnticaPVP1771166049949432
AsteraNon-PvP619301761751
AxeraPVP440326954522
BelobraNon-PvP742291901891
BombraPVP52471071561542
BonaNon-PvP6301325225011
CalmeraNon-PvP353913012712
CastelaPVP2351243030
CelebraNon-PvP5322914113911
CelestaNon-PvP590212202164
CollabraNon-PvP106321136136
DamoraNon-PvP6182015815521
DescubraNon-PvP891615114731
DiaNon-PvP68514146146
EpocaPVP33314932302
EsmeraNon-PvP571525241
EtebraNon-PvP85357777
FerobraPVP25820441401391
FirmeraPVP309111132302
FlameraPVP20931944
GentebraNon-PvP556992112092
GladeraNon-PvP575201381371
GraviteraPvP-enforced30036753434
GuerribraPVP24430071221202
HarmoniaNon-PvP9411519819611
HaveraPVP24940021371325
HonbraPVP24010691301273
ImpulsaPVP2233821313
InabraPVP38361232292281
IssobraNon-PvP9812288862
JacabraPvP-enforced307143021201
JadebraPVP24415061421393
JagunaPVP241673535
KalibraNon-PvP9243215314832
KarderaPVP1424544
KendriaPVP219526139139
LoberaPVP3211046423322634
LumineraNon-PvP493209595
LutabraPVP2601299636111
MeneraNon-PvP57751031021
MonzaNon-PvP91217178178
MykeraPVP2587099
NadoraNon-PvP7891381801
NeferaNon-PvP7791816816512
NeviaNon-PvP771301951905
ObscubraPvP-enforced365298994931
OceanisNon-PvP66121616
OmbraPVP28427841241213
OusabraPVP30665122202
PaceraNon-PvP702141401391
PeloriaPVP392629320720115
PremiaPVP41510779781
PulseraPVP1761953111111
QuelibraPVP30131281441431
QuinteraPVP2628311281271
RasteibraPVP45245371781771
RefugiaNon-PvP6691319619411
RetaliaPvP-enforced27012804343
RuneraPVP20312815555
SecuraNon-PvP6797050249624
SerdebraPVP41781552442413
SolideraPVP27291141461451
StralisNon-PvP--22202
SyrenaPVP45067761
TaleraPVP32396301561542
ThyriaPVP25116012172143
TornabraPVP389222477761
UleraNon-PvP367240391
UnebraPVP4089744644132
UstebraNon-PvP92621184184
UtobraPVP253381102102
VanderaPVP4182734834161
VenebraNon-PvP50815125125
VictorisPVP123198669681
ViteraNon-PvP766131292
VuniraPVP189151523222525
WadiraNon-PvP50367171
WilderaPvP-enforced2865112020
WinteraPVP2372358154154
YaraPVP352891981935
YonabraNon-PvP8313113913513
YoveraNon-PvP66013101992
YubraNon-PvP371617316013
ZephyraNon-PvP33549090
ZunaPvP-enforced291751111
ZuneraPvP-enforced116116541
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.