Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsRaider in the Dark
by Voxarr Arrogante

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsTrackzera
Xandebra

Rookgaard tędy
Crimson Clover
died 10×, -17 lvls
Zwycięzcą jest
Eres Gueres
died 90×, -74 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP1281217713612943
AnticaPVP1391972219273271994
AssombraPvP-enforced3172406614814521
AsteraNon-PvP3022511537336481
BellumaPVP953011534931
BelobraNon-PvP360245156455086
BonaNon-PvP28220764144131
CalmeraNon-PvP4461393262262
CarneraPVP16623473105105
CelebraNon-PvP372123034334012
CelestaNon-PvP29999124424211
ConcordaNon-PvP1511514413752
CoseraNon-PvP2871561151141
DamoraNon-PvP442111636435482
DescubraNon-PvP332152747846576
DibraPVP16211917228427563
DunaPVP313140719172
EmeraPVP1265575210810512
EpocaPVP258913357474
EstelaPVP14047027633332832
FalunaPVP1504888918812
FerobraPVP15946082949848783
FirmeraPVP2112470201831812
FuneraPvP-enforced26151596706631
FuriaPvP-enforced252380556161
GarneraPVP17164933029228543
GentebraNon-PvP383305755454392
GladeraNon-PvP36930136542542
HarmoniaNon-PvP343716230229921
HeleraPvP-enforced21622569797711
HonbraPVP14137461256655952
ImperaPVP14452854730730043
InabraPVP20943091951150542
JavibraPVP234243631691672
JoneraPVP18680351291281
KalibraNon-PvP278182351250075
KenoraPVP16714233217417211
LibertabraPvP-enforced2125742615915216
LoberaPVP123673614341640655
LumineraNon-PvP398127724324012
LutabraPVP19840072345645141
MacabraPvP-enforced21553881520520023
MeneraNon-PvP3752264311311
MitigeraNon-PvP15443727011
MonzaNon-PvP167107035434842
NeferaNon-PvP3092112442442031
NocteraPVP1581459919319021
NossobraPVP271225881881871
OleraNon-PvP4031111571561
OmbraPVP1898309135134641
PacembraNon-PvP47310826225435
PaceraNon-PvP2723714434233525
PeloriaPVP2322289917151751232
PremiaPVP31859543166166
PyraPVP296145520191
QuelibraPVP18834599285645613
QuinteraPVP1672052342362342
RagnaPvP-enforced23873221414
RefugiaNon-PvP5025552862833
RelaniaNon-PvP11420315815341
RelembraPVP1071593317223223
SecuraNon-PvP31637198532512164
SerdebraPVP17847741148047721
SerenebraNon-PvP43311026525843
SolideraPVP14093757327627213
TaleraPVP140141416951550546
TorperaPVP230509141151141
TorturaPvP-enforced20120151453521
UnicaPVP29757655757
UtobraPVP1454280730229147
VenebraNon-PvP318355323310103
VitaPVP14255318888161
VuniraPVP116702913343142641
WinteraPVP18212139694614601
WizeraPVP1336011724723935
XandebraPVP163135315422408122
XylonaPVP212400185841
YonabraNon-PvP37315632031451
YsoleraPVP19823154100100
ZenobraPVP266722220119110
ZunaPvP-enforced36319338225241
ZuneraPvP-enforced12810717524222
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.