Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsKnowledge Raider
by Niime

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsDeebsx
Honbra

Rookgaard tędy
Amor Saiker
died 6×, -5 lvls
Zwycięzcą jest
Jowjow Centoetrinta
died 971×, -424 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP1353056363231
AlumbraPVP14973722197197
AnticaPVP1551198618242742034
AsteraNon-PvP3301311621721331
BelobraNon-PvP531385730930243
BonaNon-PvP33322752592572
CalmeraNon-PvP22413931641595
CarneraPVP27854231212
CelebraNon-PvP37663123022631
CelestaNon-PvP5173911741722
ConcordaNon-PvP649461091072
DamoraNon-PvP57810171971916
DescubraNon-PvP41262525725052
DibraPVP1919792224924531
EmeraPVP188186724141
EpocaPVP282330333535
EstelaPVP15618137617817512
FamosaNon-PvP--163612
FeraPvP-enforced2081122914635922
FerobraPVP17748692923322922
FervoraPVP2591611222211
FirmeraPVP1388455258787
GarneraPVP1761750281221211
GentebraNon-PvP5043753298293221
GladeraNon-PvP3532013223222624
HarmoniaNon-PvP654515419118542
HonbraPVP209162871433532843
ImperaPVP1666552471411401
InabraPVP2224127172582571
JavibraPVP28115444908631
JuvaPVP25860222715114434
KalibraNon-PvP504162724023442
KarnaNon-PvP367172122111
KenoraPVP174374328989
LibertabraPvP-enforced15029486916215723
LoberaPVP199180711392162142
LumineraNon-PvP33222761211201
LutabraPVP20732701816215822
MarciaPVP141118566642
MeneraNon-PvP41414651621611
MerceraNon-PvP504107888521
MitigeraNon-PvP48943716911
MonzaNon-PvP61627019219011
MudabraPVP18644225122122
NeferaNon-PvP4892313024223732
NexaPvP-enforced99329622434111
NossobraPVP28813697109109
OmbraPVP20326449220920522
OpteraNon-PvP3445366651
PacembraNon-PvP4516714514212
PaceraNon-PvP3253414419419112
PeloriaPVP14227321692001973
PremiaPVP3251615439696
QuelibraPVP21042552924224011
QuinteraPVP1791854332142142
RagnaPvP-enforced2183002431
RefugiaNon-PvP7702551631621
ReinobraNon-PvP37791119819422
RelaniaNon-PvP31511579754
RelembraPVP19722681816115731
SecuraNon-PvP4233120338337841
SerdebraPVP1872602102042022
SerenebraNon-PvP6454915615123
SolideraPVP2232293577159159
TaleraPVP12710105562122075
TembraNon-PvP423131071052
UnicaPVP299141517161
UniseraPVP11223811612312012
UtobraPVP1941214518818323
VenebraNon-PvP44212822121434
VisabraPvP-enforced130519902419919333
VuniraPVP15428391322042013
WinteraPVP17913009682082071
WizeraPVP1696727356551
XandebraPVP173193291019819215
XylonaPVP20681124231
YonabraNon-PvP458251416616231
YsoleraPVP158494739363
ZenobraPVP151180581116115632
ZunaPvP-enforced201111811111
ZuneraPvP-enforced25742673171511
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.