Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsRipp-Ripp Hooray!
by Lee kun

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsToxic Drawciik
Solidera

Rookgaard tędy
Monraax
died 5×, -2 lvls
Zwycięzcą jest
Mythox
died 5×, -24 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP186104828271
AlumbraPVP247457228888
AnticaPVP1231263620133833152
ArderaPvP-enforced24629272211911
AsteraNon-PvP380281201041031
AxeraPVP170101314545
BastiaPvP-enforced3103775212323
BatabraPVP2233395279393
BelobraNon-PvP64030612092063
BombraPVP187306341061051
BonaNon-PvP6698761881871
CadebraPvP-enforced277123332020
CalmeraNon-PvP55099075732
CastelaPVP1862005454
CelebraNon-PvP772639101992
CelestaNon-PvP33349312612141
CollabraNon-PvP6668161261242
DamoraNon-PvP512102414013361
DescubraNon-PvP41675271541531
DibraPVP17879648585
EpocaPVP244666373434
EsmeraNon-PvP--24848
FamosaNon-PvP488233535
FeraPvP-enforced29916931026251
FerobraPVP29511673461831821
FirmeraPVP27315012028271
GentebraNon-PvP61826591791781
GladeraNon-PvP93248132109109
HarmoniaNon-PvP74441551371352
HaveraPVP16747117891901
HonbraPVP1502537161111092
IlluseraPVP17221111717
ImpulsaPVP193892193131
InabraPVP28312061161831821
IssobraNon-PvP509378686
KalibraNon-PvP453203515014721
KarderaPVP1253253229281
KarnaNon-PvP3944257676
LibertabraPvP-enforced3812131115959
LoberaPVP31014286137128128
LumineraNon-PvP287118563621
LutabraPVP2581618207676
MarberaNon-PvP5224125656
MarciaPVP2126021313
MeneraNon-PvP4129517878
MonzaNon-PvP47257314314021
MudabraPVP229111953131
MykeraPVP22440561313
NadoraNon-PvP--46464
NeferaNon-PvP489321361291281
NossobraPVP1737094952511
OcebraPVP21927423434
OlimaNon-PvP693413117117
OmbraPVP171154541141113
OpteraNon-PvP4151012121
OusabraPVP1031279321201191
PaceraNon-PvP578814783812
PeloriaPVP26273211701371361
PremiaPVP345168477171
QuelibraPVP28013580231651641
QuinteraPVP2354738347575
RefugiaNon-PvP10002611151141
ReinobraNon-PvP4966575732
SeaneraPVP1571389207171
SecuraNon-PvP609232082982962
SerdebraPVP2821100513164164
SolideraPVP27316290778989
SunaPVP1388353285841
SyrenaPVP93525056060
TaleraPVP250108095599981
TembraNon-PvP524795454
ThyriaPVP17224991151551541
TronaPVP13313831616
UtobraPVP25640547272
VenebraNon-PvP58889111111
VersaPvP-enforced1311021211
VisabraPvP-enforced3117031715141
VuniraPVP314583113115515221
WinteraPVP20466607293903
WizeraPVP17329722525
XandebraPVP1431125109393
YonabraNon-PvP7608151231221
ZenobraPVP1825482838111
ZunaPvP-enforced591537841010
ZuneraPvP-enforced27619876431
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.