Co to jest Tibia?czy ta witryna jest bezpieczna?
Worlds NOWRook 4UPostaćGuild
Wojownik ostatnich dniZnajdź chary swojego wrogaSprawdź na sobie
AchievementsHot on the Trail
by Osw aldo

Bossy onlineParada summonówLista TutorówWojny GildiiWojownicy wg. pokoju
Kontakt
G L O R Y
WarriorsGuilds
10 Most WantedKharsekBaby BoyAvatarsKorzus Koranav
Pacera

Rookgaard tędy
Mazo de fuego
died 14×, -9 lvls
Zwycięzcą jest
Polsk Golfare
died 15×, -56 lvls

TibiaRing

Tibia: Kto jest Kim

Tibia 24
Free LoginEnjoy TibiaRing without limits!
Login
My Tibia

Światy według pokoju zaprowadzonego w ostatnim miesiącu

ŚwiatPVPŚredni poziom zabitychIlość zabitychTutorsOnlineMainDawnportRookDestiny
AdraPVP1422718121011
AlumbraPVP1511218267634
AnticaPVP1701416518511811242
ArderaPvP-enforced13014223284831
AsteraNon-PvP5341111813212831
BelobraNon-PvP5349586666
BonaNon-PvP4177756565
CadebraPvP-enforced10121140785841
CalmeraNon-PvP69899281801
CarneraPVP20536142020
CelebraNon-PvP91643665641
CelestaNon-PvP55239234331
ConcordaNon-PvP230271919
DamoraNon-PvP459101830291
DescubraNon-PvP625102485823
DibraPVP1681269440373
EmeraPVP130122132020
EpocaPVP2782543466
EstelaPVP13922667737361
FamosaNon-PvP--31414
FeraPvP-enforced3401023152020
FerobraPVP126327130918812
FervoraPVP261991322
FirmeraPVP18115401858562
GarneraPVP2072046297373
GentebraNon-PvP37824521019911
GladeraNon-PvP46081311601573
HarmoniaNon-PvP842215656542
HonbraPVP15329651667652
IlluseraPVP--26425761
ImperaPVP2086113491511492
InabraPVP21455601885823
JavibraPVP150503953636
JuvaPVP123835282121
KalibraNon-PvP4161828102984
KarnaNon-PvP517572323
KenoraPVP142451332727
LibertabraPvP-enforced178340241669645
LoberaPVP206178031402042031
LumineraNon-PvP43568685841
LutabraPVP103131372077734
MarciaPVP1542561981
MeneraNon-PvP39146757561
MerceraNon-PvP--95353
MitigeraNon-PvP3365335341
MonzaNon-PvP750107163612
MudabraPVP179305275454
NeferaNon-PvP52081301491481
NexaPvP-enforced2936742266
NossobraPVP8519684115555
OcebraPVP--419318436
OmbraPVP1501998360591
OpteraNon-PvP4671437352
PacembraNon-PvP29810958562
PaceraNon-PvP59331461241231
PeloriaPVP1582556171676511
PremiaPVP3263957452020
QuelibraPVP2015700258585
QuinteraPVP2151321533195195
RagnaPvP-enforced177126322
RefugiaNon-PvP76565748453
ReinobraNon-PvP45971265632
RelaniaNon-PvP481161212
RelembraPVP1692526205555
SecuraNon-PvP6102820387852
SerdebraPVP16635271165641
SerenebraNon-PvP8037103030
SolideraPVP23616605802182171
TaleraPVP12655865717817431
TembraNon-PvP5237432311
TronaPVP--3737
UnicaPVP1762435666
UniseraPVP98131317928912
UtobraPVP16657044141
VenebraNon-PvP66741050473
VersaPvP-enforced1434092233
VisabraPvP-enforced16467322120191
VuniraPVP16930001325959
WinteraPVP17574127024023721
WizeraPVP22026383585611
XandebraPVP14114951052493
XylonaPVP15014821111
YonabraNon-PvP7011115514911
YsoleraPVP226334756767
ZenobraPVP18211257585431
ZunaPvP-enforced202908333
ZuneraPvP-enforced42120207488
Your fun and all information here come from tibia.com due to day by day effort of cipsoft gmbh
tibia.com is the only source of exact information about your favourite online game Tibia.
TibiaRing by Krzysio
While using this site, you agree to have read and accepted our terms of service and privacy policy.